Våre ansatte


Monica Dahlstrøm - personalansvarlig

Monica Dahlstrøm
Personalansvarlig

Mobil: 907 46 030

Epost:​

monica.dahlstrom@havas.no

Christian A. Olsen
Faglig ansvarlig

Mobil: 481 47 982

Epost:​

christian@havas.no


Ronny-Dahlstrom - daglig leder

Ronny Dahlstrøm
Daglig leder

Mobil: 922 40 228

Epost:

ronny.dahlstrom@havas.no

marit baanerud - regnskap og lønn

Ingvild Rønneberg
Service medarbeider

Mobil: 962 00 089

Epost:

ingvild@havas.no

marit baanerud - regnskap og lønn

Heidi Josephson
Hjelpepleier/Ergoterapaut

Mobil: 924 10 564

Epost:

heidi@havas.no

adrian-iversen-holder-kurs-tamigo-havas

Adrian Iversen
kursinstruktør tamigo

Mobil: 930 08 163

Epost:

adrian@havas.no


ISTINN Regnskap AS
Lønningskontoret

Magne Ditlefsen

Mobil: 994 19 090
Sentral: 22 17 17 00

E-post:

magne@istinn.no











Anne-Gunn-Knudsen - HMS ansvarlig

Anne-Gunn Knudsen
HMS-ansvarlig

Mobil: 452 22 2 88

Epost:

hav@havas.no

Comments are closed.

Webdesign: http://magdaelinjohnsen.no/