Våre ansatte


Monica Dahlstrøm - personalansvarlig

Monica Dahlstrøm
Personalansvarlig

Mobil: 907 46 030
Epost:​ monica@havas.no

Christian A. Olsen
Faglig ansvarlig

Mobil: 481 47 982
Epost:​ christian@havas.no


Ronny-Dahlstrom - daglig leder

Ronny Dahlstrøm
Daglig leder

Mobil: 922 40 228
Epost: ronny.​@havas.no

​hilde-iren-reksten-stigedal-hr-og-kundekonsulent

​Hilde Iren Reksten Stigedal
​HR og Kundekonsulent
HR avdelingen

Mobil: ​992 33 692
Epost: ​hilde@havas.no

​Line Forsang

​HR og Kundekonsulent
​Rådgiveravdelingen​​​

Mobil: ​924 10 564
Epost:  ​line@havas.no

marit baanerud - regnskap og lønn

Ingvild Rønneberg
Service medarbeider

Mobil: 962 00 089
Epost: ingvild@havas.no

adrian-iversen-holder-kurs-tamigo-havas

Adrian Iversen
kursinstruktør tamigo

Mobil: 930 08 163
Epost: adrian@havas.no

ISTINN Regnskap AS
​Regnskap / Lønn

Magne Ditlefsen

Mobil: 994 19 090
Sentral: 22 17 17 00
E-post: magne@istinn.no











Anne-Gunn-Knudsen - HMS ansvarlig

Anne-Gunn Knudsen
HMS-ansvarlig



Mobil: 452 22 2 88

Epost: hav@havas.no

Comments are closed.

Webdesign: http://magdaelinjohnsen.no/